2 سال تجربه تولید

این افتخار را داریم که توانسته ایم با تولیداتی همچون ورق های کارتن و کاغذ، جمع آوری ضایعات کارتن و پلاستیک، تولید پرس های آخال و … خدمات گسترده و وسیعی را به هموطنان عزیزمان ارائه نماییم. در این 2 سال سعی ما بر این بوده است که کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیده و خدمات بهتر و سریع تری به مشتریان خود ارائه نماییم. هم اکنون نیز با ورود ویروس کرونا در راستای ارتقای سلامت هموطنان عزیزنمان و مسئولیت های اجتماعی شرکت آینده زرین اقدام به تولید ماسک، تونل های ضدعفونی با تکنولوژی التراسونیک و … نموده ایم

   پشتیبانی آنلاین

4 سال تجربه بازرگانی داخلی و بین الملل

واحد بازرگانی شرکت آینده زرین توانسته است طی سالها فعاليت مستمر خدمات خرید و فروش کالا و مشاوره بازرگانی تعدادی از معتبرترين شركت هاي تجاري و صنعتي را بعهده بگيرد.اين بازرگانی از بدو تاسيس، نهايت تلاش خود را در ارايه بهترين خدمات به مشتريان داشته و با جذب نيروهای كارآمد، مجرب و تحصيلكرده سعی در ارتقاء ارايه خدمات بازرگانی در سطح داخلی و بین الملل مورد نياز شما را داشته و دارد.

   پشتیبانی آنلاین

سهامداران

جمال محمدی

اقبال محمدی

محمد بهشتی فرد

امین بهشتی

پیمان صداقت

اگر درباره شرکت آینده زرین  هنوز سوالاتی دارید میتوانید از ما سوال کنید.

از متخصصان ما سوال کنید.

ما برای کسب و کار شما ایده پردازی میکنیم.

دیگر مشتریان ما

column2-image1شرکت بیمه کشاورزی

column2-image1فارمد آریوژن

column3-image1شرکت شهرک های صنعتی

تیم مجرب آینده زرین

ما به عنوان یک تیم متحد با شرکت های پیشرو در سراسر جهان کار می کنیم و به مشتریانمان توصیه می کنیم که بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشند.

با ما تماس بگیرید